Skup Palet

Mobilny skup palet używanych i uszkodzonych. Odbieramy palety własnym transportem.

Nasza firma oprócz produkcji nowych palet, zajmuje się także profesjonalnym skupem palet każdego rodzaju. Skupujemy zarówno palety EURO EPAL, jak i palety przemysłowe oraz jednorazowe o wymiarach 1200×800, ale także palety o niestandardowych wymiarach np. 1200×1000 i inne.

Skupujemy palety uszkodzone i używane od dużych firm, a także prywatnych osób. Jeśli posiadasz używane lub uszkodzone palety i chcesz na nich zarobić, nie wahaj się i zadzwoń już dziś.

Najlepsze ceny odkupu Palet

Niezależnie od tego, czy Twoje palety są zepsute i nie można ich naprawić, czy po prostu wymagają tylko renowacji, Palety Polska to największy w okolicy skup palet, który odkupi od Ciebie palety wszelkiego typu, w każdym stanie.

W przypadku palet, które można naprawić i odsprzedać, kupimy je po uczciwej cenie rynkowej. W zależności od Twojej lokalizacji i wielkości, odbierzemy nawet palety kompletnie zepsute.

Już nie musisz się zastanawiać, kto kupi Twoje używane palety. Palety Polska opracowały program dostosowany do Twoich potrzeb, jednocześnie współpracując z Twoją firmą, aby zapewnić zrównoważony rozwój środowiska.

Skup palet za gotówkę

Sprzedaż palet może pomóc w tworzeniu dodatkowych strumieni przychodów dla Twojej firmy i pomóc w tworzeniu lepszych wyników finansowych.

Bezpieczeństwo transakcji

Nasz system opiera się na pełnej przejrzystości. Nasz skup palet uczciwie policzy i sprawdzi Twoje palety, a także sprawnie zgłosi wszystkie obliczenia.

Mobilny skup palet

Dzięki naszym ogromnym zasobom firma Palety Polska może przyjmować palety w dużych ilościach i oferować odbiór naszym własnym transportem.

MOBILNY Skup palet

Mobilny skup palet oznacza, że nie musisz martwić się o załatwienie transportu wielkogabarytowych palet we własnym zakresie. Wystarczy zadzwonić do nas, poinformować o posiadaniu konkretnej ilości i stanie technicznym palet.

W tym momencie dokonamy wyceny Twoich zasobów. Jeśli się dogadamy, nasz transport przyjedzie, zabierze palety i zapłaci ci za nie gotówką. Proste? Prostsze być nie może. Jeśli chcesz się przekonać, że możesz otrzymać pieniądze za używane i zniszczone palety, zadzwoń do nas już teraz.

Skupujemy także duże ilości palet

Kilka rzeczy, o których należy pamiętać w kwestii skupowania palet to fakt, że małe ilości palet nie są tak samo warte, jak ich duże ilości. Dla większości znanych firm paletowych niewielka ilość to mniej niż 200 palet, a pełny ładunek to około 400. Należy wspomnieć, że starannie ułożone i zorganizowane palety lub odpady drzewne są cenniejsze niż drewno, które jest przypadkowo zbierane.

Wartość różnych rozmiarów palet

Standardowe palety przemysłowe, które większość firm używa do wszelkiego rodzaju zastosowań – jeśli masz takie palety, są duże szanse, że ktoś za nie zapłaci. Są one najcenniejsze, ponieważ są łatwe w naprawie, a na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na palety tej wielkości, które zostały naprawione i odsprzedane.

Nasz skup będzie jednak także zainteresowany niestandardowymi wymiarami palet, które również możemy poddać renowacji. 

Niestandardowe palety oprócz dziwnego wymiaru mogą mieć również niecodzienny kształt. Jeśli posiadasz tego typu zapasy, również zadzwoń do nas i z pewnością dogadamy się na odkupienie lub zabranie tych palet do recyklingu,

Kompletnie zepsute palety czy palety niedrewniane także są obiektem naszego zainteresowania.

Gdzie się zgłosić?

Jeśli masz palety o standardowych lub niestandardowych wymiarach, już dziś zadzwoń do firmy Palety Polska – Skup palet za gotówkę, która w zależności od ilości może być w stanie za nie zapłacić. Przyjeżdżamy własnym transportem i odbieramy palety z wcześniej wskazanego miejsca

Nasza firma skupuje zarówno duże ilości jak i mniejsze zbiory palet. Mamy świadomość, że osoby prywatne też mogą uzbierać w garażu kilka lub kilkanaście palet, które chcą sprzedać. Zadzwoń do nas, jako profesjonaliści obsługujemy zarówno duże firmy, jak i pojedyncze osoby.

Przygotuj palety do transportu, odwdzięczymy się

Jeśli musisz pozbyć się palet, postaraj się zaoszczędzić jak najwięcej, ułóż je porządnie i ładnie załaduj – dzięki temu uzyskasz najlepszą cenę odkupu w naszej firmie. Istnieją powszechne rozmiary, nietypowe rozmiary i odpady drewniane – każdy z nich może trafić do renowacji, recyklingu czy utylizacji. Jeśli chodzi o recykling palet, nie mogłeś lepiej trafić. Sprzedaj nam swoje palety, pozbądź się problemu i zyskaj nieco dodatkowej gotówki już dziś.