PRODUKCJA Palet

Produkujemy wszelkiego rodzaju palety: przemysłowe, jednorazowe, EURO EPAL o wymiarach 1200x800, a także innych, niestandardowych wymiarach podanych przez Klienta.

Prowadzimy sprzedaż palet, wyprodukowanych w naszej polskiej firmie na terenie całej Polski. W naszej ofercie znajdują się europalety, palety EURO EPAL  – stanowiące podstawowy standard rozmiarowy stosowany w krajach Unii Europejskiej, palety przemysłowe i palety euro podobne. Palety weryfikujemy pod kątem ich oryginalności i norm. Zapewniamy szybkie terminy realizacji, elastyczność dostaw, konkurencyjne ceny, korzystne rozwiązania oraz stabilną i wieloletnią współpracę.

Zapraszamy także do zamawiania palet niestandardowych, o wymiarach wskazanych w specyfikacji Klienta.

Produkcja i sprzedaż Palet nowych

Branża logistyczna jest jedną z najlepiej rozwijających się branż. Jednak aby pakowanie, przejazd i przemieszczanie się towarów przebiegało sprawnie, potrzeba wielu specjalistycznych materiałów. Jednym z najważniejszych są palety drewniane.

W zależności od rodzaju prowadzonej działalności, firmy potrzebują różnego rodzaju palet. Wiele z nich potrzebuje palet o wysokiej odporności na ciężar. Wysokiej jakości produkcja palet, którą spotkasz w naszej firmie Palety Polska pozwala na dostosowanie rozwiązań do potrzeb Państwa działalności.

Mamy świadomość, że prowadząc niestandardową działalność, potrzebują Państwo także niestandardowych rozwiązań, dlatego posiadając dokładną specyfikację, jesteśmy w stanie przygotować palety o niestandardowym rozmiarze, które pozwolą na optymalizację procesu produkcji i logistyki w Państwa firmie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

SPRZEDAŻ palet U POLSKIEGO PRODUCENTA

Nasze palety to produkt klasy premium. Niezależnie od tego czy kupujesz standardowe palety czy zamówisz inny wymiar, nasi specjaliści są w stanie przygotować dla Ciebie najlepsze rozwiązania.

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego Klienta i terminowość wykonywanych zleceń.

Jeśli potrzebujesz palet o standardowych wymiarach np. 1200 x 800, albo palet dostosowanych do potrzeb Twojej produkcji, skontaktuj się z Palety Polska już dziś.